Jesteś tutaj: Szkoła / Gminny Turniej Piłki Nożnej Chłopców

Gminny Turniej Piłki Nożnej Chłopców

Piątek 13-ego (września) okazał się szczęśliwym dniem dla naszej reprezentacji klas 8 i 7 grającej w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców.  W fazie grupowej graliśmy z Pieniążkowicami (4:1), Podczerwonem (8:0) i St.Bystrem (7:1). W półfinale, mimo wielu dogodnych sytuacji, długo nie mogliśmy zdobyć bramki, ale w końcu udało się pokonać uczniów z Czerwiennego (3:0). W finale zmierzyliśmy się z drużyną z Cichego. Mecz zakończyliśmy kolejnym zwycięstwem  (4:2) i mogliśmy świętować zdobycie Mistrzostwa Gminy oraz awans do zawodów ośrodka N.Targ! Dodatkowo królem strzelców turnieju został Miłosz Fudala! Gratulujemy!!!

Chłopcy grali w składzie:

ERYK SZUBA, MIŁOSZ FUDALA, BARTOSZ FUDALA, JAKUB BOBEK, JAN KLIMOWSKI, MACIEJ OCHMAŃSKI, PATRYK KAPUŚCIAK, LUCJAN WILK-JURASZEK, HUBERT HODOROWICZ,

20 września na stadionie w Nowym Targu odbyły się Mistrzostwa Ośrodka Nowy Targ. Po czterech rozegranych spotkaniach (z SP nr 2, SP nr 4 i SP nr 11 z N.T. oraz uczniami z Lasku) zajęliśmy trzecie miejsce, awansując tym samym do zawodów powiatowych. Gratulujemy!!!!!!

W porównaniu do składu z zawodów gminnych dodatkowo wystąpił w bramce JAKUB FRYŹLEWICZ, a zabrakło chorego Jakuba Bobka.