MATERIAŁY I ZADANIA DO SAMODZIELNEJ PRACY W DOMU NA CZAS ZAWIESZENIA ZAJĘĆ W SZKOLE ZNAJDUJĄ SIĘ W ZAKŁADCE "ZADANIA I MATERIAŁY" 

Jesteś tutaj: Szkoła / Doliną Strążyską do Wodospadu Siklawica zdobywaliśmy Tatry!!!

Doliną Strążyską do Wodospadu Siklawica zdobywaliśmy Tatry!!!

Klasa 0 ze Szkoły Podstawowej z Czarnego Dunajca wraz z zaprzyjaźnionymi oddziałami: „Biedronki” i „Jagódki” z Przedszkola Samorządowego zorganizowały wspólną , integracyjną wycieczkę do Zakopanego.

To  było w poniedziałek 23.09.2019 r. Wyruszyliśmy na pierwszą naszą wyprawę, świętując  pierwszy dzień jesieni. Wspaniała wędrówka wraz z przewodnikiem rozpoczęła się w Dolinie Strążyskiej. Zatrzymując się w najciekawszych miejscach doliny, podziwialiśmy jej piękno i poznawaliśmy ciekawą historię. Na Polanie Strążyskiej- zasłużony odpoczynek, równocześnie mogliśmy podziwiać północną ścianę Giewontu. Przed nami najtrudniejszy odcinek. Po wielu trudach- z wyrazami podziwu przewodnika, który zachwycał się nad kondycją najmłodszych, dotarliśmy do wyczekiwanego wodospadu Siklawica. Wyglądał bardzo pięknie i efektownie. Wycieńczeni, ale szczęśliwi, pełni wrażeń po wyprawie, udaliśmy się w drogę powrotną do domu.

                                  wych. Beata Piekarczyk- Gal                                         

Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez wojto19a