Jesteś tutaj: Szkoła / Jesienne biesiadowanie

Jesienne biesiadowanie

Święto pieczonego ziemniaka

Klasa 0 ze Szkoły Podstawowej z Czarnego Dunajca integrowała się z zaprzyjaźnionymi oddziałami z Przedszkola Samorządowego oraz z oddziałem przedszkolnym z Podczerwonego w czasie „Jesiennych zabaw” przy ognisku w ogrodzie przedszkolnym.

Dla dzieci zorganizowano mnóstwo atrakcji, dzięki którym mogły wykazać się plastycznymi zdolnościami (rysując obrazki kredą na  asfalcie), sportową kondycją (pokonując tory

z przeszkodami czy rozgrywając mecz piłki nożnej) oraz  sprawnością w czasie zabaw ruchowych z chustą animacyjną lub na różnym sprzęcie ogrodowym, który zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych. Jednak największą atrakcją w czasie zabaw były „tatuaże”- malowanie twarzy, a dzieci chętnie korzystały z artystycznych zdolności pani Ani i Marysi. Po rozrywce nastąpił czas na posiłek, czyli pieczone ziemniaczki z ogniska. Apetyt dopisywał  wszystkim po tak aktywnie spędzonym dniu.

Pożegnawszy się z kolegami, zmęczeni, ale pełni pozytywnych wrażeń wróciliśmy spacerkiem do szkoły.

wych. Beata Piekarczyk- Gal