Jesteś tutaj: Szkoła / Wycieczka do Kawęczynka na Roztoczu

Wycieczka do Kawęczynka na Roztoczu

We wrześniu 2019r. uczniowie klas: 4a, 5a, 5b, 5c Szkoły Podstawowej w Czarnym Dunajcu wzięli udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Woda źródłem życia”.  Konkurs zorganizowany został przez Fundację Honor Pomagania Dzieciom. Uczniowie naszej szkoły rywalizowali z 1578 klasami z terenu całej Polski.

Inicjatorem akcji  była pani Maria Zawadzka , nauczycielka plastyki w naszej szkole, która prace nadzorowała oraz wysłała do fundacji.

Pierwsze miejsce w tym konkursie zdobyli uczniowie klasy 5c naszej szkoły. Wysłanych zostało  7 prac w formie plakatów.

Nagrodą za zdobycie I miejsca jest 7-dniowa wycieczka do Kawęczynka na Roztoczu, która odbędzie się w dniach 12-18 stycznia 2020r. W 50% zostanie ona sfinansowana przez Fundację. Zgodnie z obietnicami organizatorów czekają czekają  tam na dzieci liczne wycieczki i atrakcje.

Rodzice uczniów klasy 5c wyrazili zgodę na udział swoich dzieci w wycieczce.

Serdecznie gratulujemy wygranej i życzymy udanego wyjazdu!