Jesteś tutaj: Szkoła / ZABAWA ANDRZEJKOWA W NASZEJ SZKOLE

ZABAWA ANDRZEJKOWA W NASZEJ SZKOLE

Samorząd Uczniowski przygotował 28 listopada szkolną dyskotekę połączoną z wróżbami i zabawami dla klas 4-8. Nasi podopieczni wcielili się we wróżbitów przepowiadających przyszłość z kart, kuli, książek, dłoni… wróżby dotyczyły nie tylko przyszłych planów matrymonialnych szkolnych kolegów i koleżanek, ale również zdrowia, finansów, podróży czy niezapowiedzianej kartkówki z matematyki. Tradycyjnie ustawialiśmy buty aby dowiedzieć się, kto z nas najszybciej zmieni swój stan cywilny i zgarnie nagrodę. Zwyciężyła Maja Starostka z klasy 8a, a najszybszym i najbardziej zwinnym uczestnikiem  zabawy „Muzyczne krzesła” okazał się być Patryk Kapuściak z klasy 8c.  W czasie dyskoteki bawiliśmy się do największych i najpopularniejszych hitów muzycznych, mogliśmy również składać dedykacje DJ Łukaszowi Stołowskiemu i Kamilowi Stopce z kl. 7a.

Dziś cień wosku ci ukaże, co ci życie niesie w darze