MATERIAŁY I ZADANIA DO SAMODZIELNEJ PRACY W DOMU NA CZAS ZAWIESZENIA ZAJĘĆ W SZKOLE ZNAJDUJĄ SIĘ W ZAKŁADCE "ZADANIA I MATERIAŁY"

Jesteś tutaj: Szkoła / Dzień Babci i Dziadka zorganizowany przez RUDUDU

Dzień Babci i Dziadka zorganizowany przez RUDUDU

W dniu 23 stycznia 2020 roku w Szkole Podstawowej w Czarnym Dunajcu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, którą przygotowali uczniowie należący do grupy teatralnej „Rududu” pod opieką Barbary Zastawnik i Agnieszki Paniak. Młodzi aktorzy przygotowali dla swoich dziadków oraz rodziców inscenizację jasełek, nie było to jednak tradycyjne przedstawienie bożonarodzeniowe. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje pociechy, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech i łzy wzruszenia. Po części artystycznej wszyscy zebrani zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.