MATERIAŁY I ZADANIA DO SAMODZIELNEJ PRACY W DOMU NA CZAS ZAWIESZENIA ZAJĘĆ W SZKOLE ZNAJDUJĄ SIĘ W ZAKŁADCE "ZADANIA I MATERIAŁY"

Jesteś tutaj: Szkoła / Dzień Babci i Dziadka w klasach 0

Dzień Babci i Dziadka w klasach 0

Dzieci z klasy 0 wraz z wychowawcą ze Szkoły Podstawowej  w Czarnym Dunajcu, chcąc uczcić  Dzień Babci i Dziadka, przygotowali przedstawienie jasełkowe. Pięknie przebrane dzieci, recytowały dziadkom wiersze, śpiewały kolędy i pastorałki góralskie oraz tańczyły w rytm granej muzyki. Na koniec przedstawienia dzieci złożyły dziadkom życzenia, zaśpiewały „Sto lat”, wręczyły babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane upominki oraz zaprosiły na słodki poczęstunek.

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen wzruszeń. Szczęśliwe twarze babć i dziadków oraz uśmiechnięte buzie przedszkolaków pokazują, jak wiele radości przyniosło wszystkim to spotkanie.

Wych. Beata Piekarczyk - Gal

>>Galeria zdjęć<<