MATERIAŁY I ZADANIA DO SAMODZIELNEJ PRACY W DOMU NA CZAS ZAWIESZENIA ZAJĘĆ W SZKOLE ZNAJDUJĄ SIĘ W ZAKŁADCE "ZADANIA I MATERIAŁY"

Jesteś tutaj: Szkoła / CELEBRUJEMY MIŁOŚĆ – RELACJA Z WALENTYNEK

CELEBRUJEMY MIŁOŚĆ – RELACJA Z WALENTYNEK

Święto zakochanych to wyjątkowy dzień co roku w naszej szkole. Jest to znakomita okazja do okazania przyjaźni i przywiązania naszym najbliższym. Z tej okazji Samorząd Uczniowski kolejny raz zorganizował pocztę walentynkową oraz kawiarenkę Sweet Love.

14 lutego Maja Starostka, Ola Krok, Wiktoria Wajda oraz Marysia Fudala z klasy 8a wcieliły się w pomocnice Kupidyna, którego zagrał Rafał Głowacz z tej samej klasy. Zaopatrzony w łuk i strzałę oraz torbę zapełnioną przesyłkami roznosił kartki ze swoimi słodkimi pomocnicami, a towarzyszył im miś – Kupidynek.

Na stołówce na naszych uczniów czekała słodka niespodzianka – ciastka i muffinki wykonane na ten wyjątkowy dzień.  Dzieci ubrane w walentynkowe kolory mogły zakupić słodkie wypieki za połowę ceny. Słodkości okazały się hitem – zniknęły w zaledwie 3 godziny.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć grupowych z naszą walentynkową ekipą!