MATERIAŁY I ZADANIA DO SAMODZIELNEJ PRACY W DOMU NA CZAS ZAWIESZENIA ZAJĘĆ W SZKOLE ZNAJDUJĄ SIĘ W ZAKŁADCE "ZADANIA I MATERIAŁY"



 

Jesteś tutaj: Szkoła / TYGODNIOWY PLAN ZAJĘĆ DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W CZARNYM DUNAJCU OD 25 MARCA 2020 R. – 11 KWIETNIA 2020 R.

TYGODNIOWY PLAN ZAJĘĆ DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ W CZARNYM DUNAJCU OD 25 MARCA 2020 R. – 11 KWIETNIA 2020 R.

  1. Zajęcia będą zorganizowane w taki sposób, aby uczniowie mogli realizować zarówno materiał powtórkowy jak i podstawę programową.
  2. W planie zajęć nie umieszczono takich przedmiotów jak religia, wdż, doradztwo zawodowe,  zajęcia dodatkowe – nauczyciele tych przedmiotów mogą dostarczyć uczniom pomysły na pracę oraz będą dla nich wsparciem poprzez wyznaczenie terminów konsultacji.
  3. Dla uczniów klas I - III oraz klasy zerowej nauczyciele przygotowują materiał do pracy na dwie godziny w ciągu dnia z zakresu edukacji wczesnoszkolnej oraz materiał na 1 godzinę tygodniowo z języka angielskiego.

 

DZIEŃ

 

KLASY   I

KLASY    II

KLASY III

0

 

 

 

 

PONIEDZIAŁEK

9.00

9.30

edukacja wczesnoszkolna

Michalik/Bura

edukacja wczesnoszkolna

Obrochta/Zielińska

edukacja wczesnoszkolna

Bielak/Lach

edukacja przedszkolna

Piekarczyk

9.30

10.00

Ćwiczenia

Ćwiczenia

Ćwiczenia

Ćwiczenia

11.00

11.30

edukacja wczesnoszkolna

Michalik/Bura

edukacja wczesnoszkolna

Obrochta/Zielińska

edukacja wczesnoszkolna

Bielak./Lach

edukacja przedszkolna

Piekarczyk

11.30

12.00

Ćwiczenia

Ćwiczenia

Ćwiczenia

Ćwiczenia

wtorek

9.00

9.30

edukacja wczesnoszkolna

Michalik/Bura

j. angielski

Spyra/Bałek

edukacja wczesnoszkolna

Bielak./Lach

edukacja przedszkolna

Piekarczyk

9.30

10.00

Ćwiczenia

Ćwiczenia

Ćwiczenia

Ćwiczenia

 

 

11.00

11.30

j. angielski

Spyra/Bałek

edukacja wczesnoszkolna

Obrochta/Zielińska

edukacja wczesnoszkolna

Bielak/.Lach

edukacja przedszkolna

Piekarczyk

11.30

12.00

Ćwiczenia

Ćwiczenia

Ćwiczenia

Ćwiczenia

środa

9.00

9.30

edukacja wczesnoszkolna

Michalik/Bura

edukacja wczesnoszkolna

Obrochta/Zielińska

edukacja wczesnoszkolna

Bielak./Lach

j. angielski

Spyra

9.30

10.00

Ćwiczenia

Ćwiczenia

Ćwiczenia

Ćwiczenia

11.00

11.30

edukacja wczesnoszkolna

Michalik/Bura

edukacja wczesnoszkolna

Obrochta/Zielińska

edukacja wczesnoszkolna

Bielak./Lach

edukacja przedszkolna

Piekarczyk

11.30

12.00

Ćwiczenia

Ćwiczenia

Ćwiczenia

Ćwiczenia

czwartek

9.00

9.30

edukacja wczesnoszkolna

Michalik/Bura

edukacja wczesnoszkolna

Obrochta/Zielińska

edukacja wczesnoszkolna

Bielak/.Lach

edukacja przedszkolna

Piekarczyk

9.30

10.00

Ćwiczenia

Ćwiczenia

Ćwiczenia

Ćwiczenia

11.00

11.30

edukacja wczesnoszkolna

Michalik/Bura

edukacja wczesnoszkolna

Obrochta/Zielińska

edukacja wczesnoszkolna

Bielak./Lach

edukacja przedszkolna

Piekarczyk

11.30

12.00

Ćwiczenia

Ćwiczenia

Ćwiczenia

Ćwiczenia

piątek

9.00

9.30

edukacja wczesnoszkolna

Michalik/Bura

edukacja wczesnoszkolna

Obrochta/Zielińska

edukacja wczesnoszkolna

Bielak.Lach

edukacja przedszkolna

Piekarczyk

9.30

10.00

Ćwiczenia

Ćwiczenia

Ćwiczenia

Ćwiczenia

11.00

11.30

edukacja wczesnoszkolna

Michalik/Bura

edukacja wczesnoszkolna

Obrochta/Zielińska

j. angielski

Spyra

edukacja przedszkolna

Piekarczyk

11.30

12.00

Ćwiczenia

Ćwiczenia

Ćwiczenia

Ćwiczenia

 

DZIEŃ

 

KLASY   IV

KLASY    V

KLASY VI

KLASY VII

KLASY VIII

 

 

 

ZAJĘCIA

ZAJĘCIA

 

P

O

N

I

E

D

Z

I

A

Ł

E

K

8.30- 9.00

Historia

Stopka/Skupień

Biologia

Kucharska

j. polski

Domin/Paniak

j. angielski

Bałek

Matematyka

Kojs/Kopeć

9.00 - 10.00

Ćwiczenia

Ćwiczenia

Ćwiczenia

Praca samodzielna

Praca samodzielna

10.00- 10.30

Matematyka

Kojs/Kopeć

j. polski

Paniak/Kubik

Geografia

Rozmus

Chemia 

Klimowska/Kucharska

  Język angielski Bałek/Piotrowska

10.30- 11.00

Ćwiczenia

Ćwiczenia

Ćwiczenia

Praca samodzielna

Praca samodzielna

11.30- 12.00

Aktywność fizyczna

Antolak/Chlebek/Udziela

j. angielski

Spyra/Piotrowska

Matematyka

Kojs/Myślicka

Język polski

Paniak

      Język polski

Kubik/Kowalik

12.00- 13.00

Ćwiczenia

Ćwiczenia

Ćwiczenia

Praca samodzielna

Praca samodzielna

 

 

 

 

 

 

Aktywność fizyczna

Udziela/Piegat/Rapacz

 

W

T

O

R

E

K

 

8.30- 9.00

Blok plastyczno/muzyczny

Zawadzka/Kierkowska

Historia

Stopka

Matematyka

Kojs/Myślicka

Informatyka

Czapla

Język niemiecki

Rafacz

9.00- 10.00

Ćwiczenia

Ćwiczenia

Ćwiczenia

Praca samodzielna

Praca samodzielna

10.00- 10.30

j. angielskim

Spyra/Piotrowska

Geografia

Rozmus

j. polski

Domin/Paniak

 

Historia

Skupień

Wos

Stopka

10.30- 11.00

Ćwiczenia

Ćwiczenia

Ćwiczenia

Praca samodzielna

Praca samodzielna

11.30- 12.00

j. polski

Domin/Kowalik

Blok aktywności fizycznej

Historia

Stopka/Skupień

Biologia

Kucharska

Geografia

Rozmus

12.00- 13.00

Ćwiczenia

Matematyka

Kopeć

Ćwiczenia

Praca samodzielna

Praca          samodzielna

 

 

 

 

 

Aktywność fizyczna

Udziela/Piegat/Rapacz

edb

 

Ś

R

O

D

A

 

8.30- 9.00

j. polski

Domin/Kowalik

j. polski

Paniak

j. angielski

Bałek/Piotrowska

Matematyka

Kojs/Palenik

Chemia

Kucharska/Klimowska

9.00- 10.00

Ćwiczenia

Ćwiczenia

Ćwiczenia

Praca samodzielna

Praca samodzielna

10.00- 10.30

Matematyka

Kopeć/Kojs

Blok plastyczno/muzyczny

Zawadzka/Kierkowska

Biologia

Kucharska

Język polski

Paniak

Informatyka

Czapla

10.30- 11.00

CWICZENIA

CWICZENIA

ĆWICZENIA

          Praca    samodzielna

Praca samodzielna

11.30- 12.00

Informatyka

Czapla

j. angielski

Spyra/Piotrowska

Blok plastyczno/muzyczny

Kierkowska

Geografia

Rozmus

Matematyka

Kopeć/Kojs

12.00- 13.00

Ćwiczenia

Ćwiczenia

Ćwiczenia

Praca samodzielna

Praca samodzielna

 

 

 

 

Technika

Kowalik

 

 

 

CZ

W

A

R

T

E

K

8.30- 9.00

 

Przyroda

Rozmus

Matematyka

Kopeć

j. polski

Domin/Paniak

j. niemiecki

Rafacz

j. polski

Kubik/Kowalik

9.00- 10.00

ćwiczenia

ćwiczenia

Ćwiczenia

Praca samodzielna

Praca samodzielna

10.00- 10.30

j. polski

Domin/Kowalik

j. polski

Paniak/Kubik

Matematyka

Myślicka/Kojs

Blok plastyczno/muzyczny

Kierkowska

Biologia

M.Kucharska

10.30- 11.00

ćwiczenia

ćwiczenia

Ćwiczenia

Praca samodzielna

Praca samodzielna

11.30- 12.00

j. angielski

Spyra/Piotrowska

Technika

Kowalik

Informatyka

Czapla

j. polski

Paniak

Matematyka

Kopeć/Kojs

12.00- 13.00

ćwiczenia

ćwiczenia

Ćwiczenia

Praca samodzielna

Praca samodzielna

 

 

 

 

 

 

j. angielski

Piotrowska/Bałek

 

P

I

Ą

T

E

K

8.30- 9.00

j. polski

Domin/Kowalik

Matematyka

Kopeć

Historia

Stopka/Skupień

j. angielski

Piotrowska/Bałek

Fizyka

Kowalik

9.00- 10.00

ćwiczenia

ćwiczenia

Ćwiczenia

Praca samodzielna

Praca samodzielna

10.00- 10.30

Matematyka

Kojs/Kopeć

j. polski

Kubik/Paniak

j. angielski

Piotrowska/ Bałek

Fizyka

Kowalik

Historia 

Skupień

10.30- 11.00

ćwiczenia

ćwiczenia

Ćwiczenia

Praca samodzielna

Praca samodzielna

11.30- 12.00

Technika

Kowalik

Informatyka

Czapla

j.polski

Domin/Paniak

      Matematyka

Kojs/Palenik

Język polski

Kubik/Kowalik

12.00- 13.00

ćwiczenia

ćwiczenia

Ćwiczenia

Praca samodzielna

Praca samodzielna

 

 

 

 

Aktywność fizyczna

/Chlebek/Piegat

 

 

Wszystkie prawa zastrzeżone.Strona wykonana przez wojto19a