W związku z trwającymi pracami remontowymi dachu na  hali sportowej boisko ORLIK będzie dostępne od 01.07.2020 r.  tylko w godzinach  od 17: 30 – 20:00

Jesteś tutaj: Szkoła / Wakacje z Gigantami

Wakacje z Gigantami

Serdecznie zapraszamy Wasze Pociechy, do wzięcia udziału w programie “Wakacje z Gigantami”, czyli darmowych lekcjach programowania.

“Wakacje z Gigantami” to cykl 5-ciu zajęć online w formie webinaru, które mogą być dla uczniów  okazją do rozpoczęcia przygody z programowaniem w trakcie przerwy wakacyjnej.  Pierwsze 4 lekcje to praktyczne warsztaty z programowania w języku Scratch lub Python. Ostatnie zajęcia natomiast poświęcone będą bezpiecznemu korzystaniu z Internetu

“Wakacje z Gigantami” to letnia odsłona “Szkoły z Gigantami”, warsztatów które odbyły się pod patronatem honorowym Ministra Edukacji oraz Ministerstwa Cyfryzacji. Z uwagi na duże zainteresowanie minionymi warsztatami oraz dużą ilością zapytań o kolejną edycję, już 7 lipca uruchamiamy warsztaty w okresie wakacyjnym.

Warsztaty są całkowicie bezpłatne i podzielone są na 2 grupy wiekowe, dla których program został specjalnie dopasowany. Warsztaty będą prowadzone w formie webinaru. Każde spotkanie trwa 2 godziny lekcyjne (1,5 h).

Projekt organizowany jest przez szkołę Giganci Programowania, oferująca od ponad 5 lat kursy programowania dla dzieci i młodzieży. Trenerzy prowadzący zajęcia to doświadczeni i aktywni zawodowo programiści oraz specjaliści ds. cyberbezpieczeństwa.

Szczegółowy harmonogram i zakres tematyczny warsztatów znajduje się pod linkiem:

>>WAKACJE Z GIGANTAMI: SCRATCH, 9 - 12 LAT>>

>>WAKACJE Z GIGANTAMI: PYTHON, 13 - 18 LAT>>

Warunkiem wzięcia udziału w warsztatach jest rejestracja oraz wybranie docelowej grupy dla ucznia poprzez poniższy formularz:

>>FORMULARZ ZAPISU<<

(ctrl + kliknięcie linku umożliwia śledzenie łącza)

Zapraszamy do rejestracji!

Aby nie przegapić żadnych informacji zapraszamy do obserwowania nas
na Facebooku https://www.facebook.com/giganciprogramowania
 i Instagramie https://www.instagram.com/giganciprogramowania