Jesteś tutaj: Szkoła / Zakończenie roku kalendarzowego przynosi nowe sukcesy naszych uczniów

Zakończenie roku kalendarzowego przynosi nowe sukcesy naszych uczniów

• Elena Mniszak klasa 7a i Emilia Zaczyńska klasa 6b otrzymały wyróżnienie w Konkursie Literackim Mikołajki 2020 w kategorii „Poezja – klasy IV-VIII” zorganizowanym przez Orawskie Centrum Kultury w Jabłonce.

Serdeczne gratulacje dla autorek prac konkursowych oraz ich opiekunek: p. Marii Szymusiak i p. Agnieszki Paniak.

• Jan Głowacz klasa 4b i Franciszek Nowak klasa 7c zakwalifikowali się do III etapu ogólnopolskiego konkursu matematyczno-informatycznego InstaLogik.

Serdeczne gratulacje dla uczniów oraz ich pań: p. Moniki Czapli, p.    Agnieszki Leśnickiej i p. Oksany Myślickiej.

• Nadia Ciesielska klasa 4a (1. miejsce), Edyta Limanówka klasa 7b (2. miejsce), Jan Głowacz klasa 4b i Klaudia Bolek klasa 7b (3. miejsce) w szkolnym konkursie na kartkę bożonarodzeniową w programie graficznym organizowanym dla naszych uczniów.

Serdeczne gratulacje dla młodych grafików oraz pani Moniki Czapli, inicjatorki pomysłu.

BRAWO!!!